Dni wolne

Informujemy iż w dniach 01-02.11.2018r firma będzie zamknięta.

więcej

Długi weekend
Długi weekend

Firma PASEDO będzie zamknięta w dniach 31 maja oraz 1 czerwca z powodu Święta Bożego Ciała oraz przedłużonego weekendu.

więcej

Święta majowe
Święta majowe

Informujemy, że z powodu świąt majowych, firma PASEDO w dniach 30.04.2018r - 04.05.2018r będzie zamknięta.

więcej

Podziękowania za odwiedziny na R+T Stuttgart 2018
Podziękowania za odwiedziny na R+T Stuttgart 2018

Szanowni Państwo! Chcemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów R+T Stuttgart 2018. Było dla nas prawdziwą przyjemnością spotkać się z Państwem osobiście i bliżej przedstawić naszą ofertę. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu. Dział handlowy PASEDO jest zawsze gotowy to udzielenia Państwu niezbędnego wsparcia oraz informacji. Izabela, Magdalena, ...

więcej

Życzenia Bożonarodzeniowe
Życzenia Bożonarodzeniowe

Pracownicy PASEDO pragną złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia: szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w 2018 roku!

więcej

Przerwa noworoczna

Informujemy Państwa, iż z powodu Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku oraz dorocznej inwentaryzacji magazynów firma PASEDO zamknięta jest do 7 stycznia 2018. Produkcja oraz wysyłki towaru wznowione bądą począwszy od 8 stycznia.

więcej

Targi R+T Stuttgart 2018
Targi R+T Stuttgart 2018

Kolejna edycja targów R+T w Stuttgarcie już za klika miesięcy. Przypominamy, że najbliższe targi odbędą się w dniach 27 lutego - 3 marca 2018. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska - hala nr 10, stoisko A58. Do zobaczenia!!!

więcej

Profil dolny EPCO
Profil dolny EPCO

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów do stałej ofert firmy PASEDO został włączony nowy profil dolny EPCO.  O szczegóły prosimy pytać naszych handlowców

więcej

poprzednie | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następne