Życzenia Bożonarodzeniowe
Życzenia Bożonarodzeniowe

Pracownicy PASEDO pragną złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia: szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w 2018 roku!

więcej

Przerwa noworoczna

Informujemy Państwa, iż z powodu Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku oraz dorocznej inwentaryzacji magazynów firma PASEDO zamknięta jest do 7 stycznia 2018. Produkcja oraz wysyłki towaru wznowione bądą począwszy od 8 stycznia.

więcej

Targi R+T Stuttgart 2018
Targi R+T Stuttgart 2018

Kolejna edycja targów R+T w Stuttgarcie już za klika miesięcy. Przypominamy, że najbliższe targi odbędą się w dniach 27 lutego - 3 marca 2018. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska - hala nr 10, stoisko A58. Do zobaczenia!!!

więcej

Profil dolny EPCO
Profil dolny EPCO

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów do stałej ofert firmy PASEDO został włączony nowy profil dolny EPCO.  O szczegóły prosimy pytać naszych handlowców

więcej

Profil górny EPCO
Profil górny EPCO

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów do stałej ofert firmy PASEDO został włączony nowy profil górny EPCO.  O szczegóły prosimy pytać naszych handlowców

więcej

Przerwa świąteczna
Przerwa świąteczna

Informujemy, iż w związku ze świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem, PASEDO pracuje do 18. grudnia 2015 włącznie, a w 2016 roku zaczynamy od 7. stycznia. Prosimy o uwzględnienie tej przerwy w planowaniu zamówień i odbiorów towaru.

więcej

Dni wolne

Informujemy, że w dniach 4-5 czerwca 2015 PASEDO nie pracuje. Prosimy uwzględnić to przy planowaniu zamówień i odbiorów towaru.

więcej

Przerwa świąteczna
Przerwa świąteczna

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym samych radosnych i ciepłych dni oraz wielu okazji do spędzenia wspaniałych chwil w gronie najbliższych. 

więcej

poprzednie | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następne